PŘEDSTAVENÍ CUBE - PP Klima

Přejít na obsah
Účinně proti COVID 19
Non-Thermal Plasma (NTP) je účinná proti koronaviru.
TEST University v Padově s jistotou potvrdil, že technologie NTP, kterou používá i Jonix Cube, rozkládá koronaviry.
Technologie Non-Thermal Plasma přítomná ve všech zařízeních Jonix je schopna rozbít Covid-19. To bylo jasně prokázáno laboratorními testy prováděnými na univerzitě v Padově. My, kteří jsme věřili v tuto technologii ještě před touto prestižní certifikací, jsme nadšení: naše zařízení mohou skutečně změnit každodenní život mnoha lidí, zejména těch nejvíce ohrožených, jak tomu bylo v pečovatelském domě Noventa Padovana. Tam nebyl díky systémům Jonix mezi obyvateli žádný případ Covid-19, aniž by se muselo zavádět totální uzavření provozu tak, jako v mnoha jiných pečovatelských domech.

Podrobnosti o testu najdete  ZDE
JONIX – zařízení pro čištění vzduchu, které zvýší kvalitu Vašeho zdraví i života
Jonix CUBE je designové zařízení, které dezinfikuje vzduch v místnosti, ve které se nachází a eliminuje bakterie, plísně a viry přítomné ve Vašem prostředí. CUBE vytváří ideální podmínky pro tělo a zaručuje lepší celkové zdraví - poskytuje úlevu při dýchacích potížích astmatickým a alergickým lidem a optimalizuje jejich dýchací funkce, zlepšuje životní funkce a zvyšuje absorpci kyslíku v těle. CUBE chrání před vzdušnou mikrobiální kontaminací přenášenou ve všech prostředích s vysokým provozem lidí a přeplněných místech. Díky využití unikátní technologie tzv. studené plazmy dokáže čistit nejen vzduch, ale i povrchy v místnosti, ničí veškeré pachy a znečišťující látky.

Z tohoto důvodu lze CUBE použít v různých odvětvích (domácnosti, kanceláře i průmyslová zařízení), což vytváří ideální podmínky pro zdravý a bezpečný život bez virů a bakterií.

Cube vytváří příjemný pocit svěžesti a pohody ve všech prostředích. Díky své inovativní technologii pracuje Jonix Cube jako ionizační zdroj a nepotřebuje další filtry, takže náklady na údržbu jsou extrémně nízké. Jonix CUBE je k dispozici ve dvou základních barvách: černá a bílá.
Představení Jonix Cube
Technologie NTP
Jedná se o technologii, která uměle vytváří ionizaci vzduchu prostřednictvím takzvané „studené plazmy“
Ionizace vzduchu je přirozený jev, ke kterému dochází spontánně, kdykoli je molekula vystavena působení energetického procesu, při kterém je celkové množství energie vyšší než samotné molekuly. V praxi to znamená, že když přidáme energii molekule, druhá molekula „vytáhne“ elektron z nejvzdálenější části molekuly a v důsledku elektrické nerovnováhy molekula (atom) přijme kladný elektrický náboj.

NTP je tedy fyzikální jev generovaný při pokojové teplotě, který využívá vzduch jako plynnou směs a přeměňuje jej na ionizovaný plyn skládající se z různých elektricky nabitých částic: elektronů, iontů, atomů a molekul, které na sebe kolidují a vytvářejí oxidující látky; reaktivita částic způsobuje oxidační jevy schopné rozložit těkavé organické sloučeniny, bakterie, mikroorganismy, pachy.

Hlavní vlastností technologie NTP je sanitizace vzduchu a povrchů, která je mimořádně účinná na:
 • Bakterie
 • Viry
 • Houby
 • Plísně

Proč Jonix Cube?
Specifikace
 • NTP netermická plazmová dezinfekční zařízení JONIX se používají k dezinfekci vzduchu a povrchů, kde je přítomnost mikrobiologických kontaminantů a kde je obecně požadována eliminace chemických znečišťujících látek, jako jsou VOC (těkavé organické sloučeniny) a organické pachové látky. Netermální plazma neboli studená plazma je plazma, která není v termodynamické rovnováze, protože teplota elektronů je mnohem teplejší než teplota těžkých druhů (iontů a neutrálů).
 • Netermální plazmou je tedy elektronový plyn uvnitř žárovky, kde dosahuje teploty 20 000 k (19 700 ° C; 35 500 ° F), zatímco zbytek plynu, iontů a neutrálních atomů zůstává sotva nad pokojovou teplotou, takže se žárovky lze při provozu kdykoliv dotknout
 • Technologie NTP je v současné době vědecky uznávaná jako nejbezpečnější systém čištění vzduchu


 • Rozměry mm: 238 L x 238 P x 260 H
 • Hmotnost kg: 4
 • Průtok vzduchu m3/h: 40
 • Pro plochu do: 85 m2
 • Spotřeba: 10 W
 • Napájení: 230 V /~/ 50 Hz
 • Barva: bílá, černá
Technologie JONIX NTP má za sebou více jak:
 • 3500 chemických testů
 • 5700 mikrobiologických testů
 • 1200 srovnávacích testů
OBJEDNEJTE ZDE
Položky s hvězdičkou jsou povinné
Kontaktní údaje
Doručovací adresa
Fakturační adresa
Výběr produktů
Slevový kód
Tip
Doprava (jedna zásilka): cena dopravy PPL 149 Kč, dodání do 5-7 pracovních dní Tip
Pokud se po kliknutí na tlačítko ODESLAT neobjeví potvrzení o přijetí objednávky, zkontrolujte, prosím, formulář a doplňte pole označená bílou barvou.
Email s potvrzením objednávky Vám bude zaslán, pokud ho nenajdete, zkontrolujte Vaší nevyžádanou poštu a v případě jakéhokoliv problému volejte na tel: 728470091.
©2021 | PP Klima s.r.o. | IČ: 08342971
Návrat na obsah