POWERSMART - PP Klima

Přejít na obsah
POWERSMART je generátor pro každého
STAVEBNICTVÍ | REZIDENCE / KLINIKY | ZEMĚDĚLSTVÍ

Genmac nabízí pro profesionální použití řadu tichých nebo otevřených generátorů od 2 do 130 kVA. Elektrocentrály Genmac jsou spolehlivé, dostupné s různými druhy paliv (benzín, nafta nebo LPG / zemní plyn) a jsou schopny vyhovět různým potřebám, pro které byly konstruovány a vyrobeny. Generátory Genmac řady Professional jsou k dispozici s různými značkami motorů (Perkins, Honda, Yanmar, Kohler) chlazené vzduchem nebo vodou.

Otevřené nebo tiché generátory Genmac jsou nejlepší pro profesionály hledající spolehlivé, dlouhodobé a bezpečné řešení v oblasti generátorů.


katalog GENMAC POWESMART
PŘENOSNÉ GENERÁTORY
2,2 ÷ 6,0 kW
Gasoline (4-stroke)
3000 RPM

Přenosné generátory energie, otevřené od 2 kW do 6 kW s benzínovým motorem se 4 zdvihy 3 000 ot / min, vybavené velkou palivovou nádrží, která umožňuje dlouhou autonomii, alternátor se stabilizátorem napětí (AVR) a měděná vinutí. Generátory generátoru Genmac jsou ideální pro dům, pro každého, kdo musí napájet tržní světla, pro provádění údržby tam, kde není k dispozici síť.


6,0 kW
Gasoline (4-stroke)
3000 RPM

Přenosné generátory o výkonu 6 kW s benzínovým motorem se 4 zdvihy 3000 RPM, vybavené velkou palivovou nádrží, která umožňuje dlouhou autonomii, alternátor se stabilizátorem napětí (AVR) a měděná vinutí. Automatický přepínač integrovaný do generátorové sady spustí automaticky generátor v případě výpadku napájení a je velmi snadná instalace. V případě špatného počasí, sněhu nebo technických problémů na elektrické síti je nejlepší vybavit váš dům nouzový generátor, který automaticky napájí kotle, klimatizaci, chladničky, světla, elektrické brány, telefony, ponorná čerpadla atd. v případě výpadku proudu… zajišťuje bezpečnost a pohodlí celé rodiny.


Gasoline (4-stroke)
1" - 1,5" - 2" - 3"
133 ÷ 1000 l/min

Kompaktní a snadno ovladatelné vodní čerpadlo pro čistou vodu se 4-taktním benzínovým motorem, 1 “a 1,5 ″ a 2” a 3 ”a 2 ″ vysokotlakým modelem. Přenos, vypouštění a zavlažování. Ideální pro zahradnictví, zavlažování příkopovou vodou, pro vyprazdňování bazénů nebo sklepů v případě záplav.


1 ÷ 3 kW
Gasoline (4-stroke)
3000 RPM

Super tiché generátory od 1 kW do 3 kW s technologií Inverter, benzínovým motorem se 4 zdvihy 3000 RPM. Inverterová technologie generuje stabilizovanou elektřinu s nízkým zkreslením. Ideální pro napájení elektroniky, počítačů atd., Které umožňují měnit otáčky motoru podle aplikovaného zatížení, a tak optimalizovat spotřebu paliva, emise výfukových plynů, hluk a prodloužit životnost generátoru.


Gasoline (4-stroke)
3" - 4"
1100 ÷ 1600 l/min

Kompaktní a snadno ovladatelné vodní čerpadlo pro odpadní vodu se čtyřdobým benzínovým motorem, 3 ”a 4 ″. Prověřitelné tělo čerpadla. Rám s antikorozní úpravou. Je vhodný pro špinavou vodu a kal s procentem tuhosti do 50. Používá se na staveništích, při nouzových opravách silnic, na bláto kalu. Mohou být také použity jako čerpadla čisté vody.


Gasoline (4-stroke)
3"
1100 l/min

Kompaktní a snadno ovladatelné vodní čerpadlo pro semitrash vodu se 4-taktním benzínovým motorem, 3 ″. Prověřitelné tělo čerpadla. Rám s antikorozní úpravou. Vhodné pro špinavou vodu s procentem tuhosti do 30. Pro zamokření ve městě, výfukem z chovatelského průmyslu, písčitou nebo mírně bahnitou vodou. Mohou být také použity jako čerpadlo čisté vody.


POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Kontakt
Výběr produktů
Grafické podklady
©2021 | PP Klima s.r.o. | IČ: 08342971
Návrat na obsah